Гарантії і правила повернення

Інтернет магазин «Дві Фари» надає гарантію 1 місяць на більшість своїх товарів. Для того щоб процедура повернення або заміни пройшла швидко і без неприємних моментів Вам слід отримати експертний висновок про виробничий брак. Документ може оформити СТО. Якщо деталь не має браку, а просто була підібрана Вами невірно, гарантійні зобов'язання не надаватимуться. Щоб уникнути помилок, слід перевірити підходяща чи деталь протягом 14 днів. В цей термін Ви маєте право за Законом України повернути товар без пояснення причини.

 

Як і де повернути придбаний товар?

1. В офісі компанії за адресою місто Київ , Архітектора Вербицького 32а оф 104

2. Надіслати наложеним платежем будь-яким доступним Вам перевізником ( Нова Пошта , Автолюкс , Інтайм , Делівері та ін .). У разі помилки компанії при підборі , пересора , неналежного якості товару - всі послуги з транспортування оплачує одержувач ( Компанія ). У разі бажання "просто повернути" - транспортні витрати оплачує відправник ( Клієнт ).

Обов'язкові вимоги до товару, який підлягає поверненню

1. Виріб НЕ має ознак використання Навіть якщо Ви пробували встановити деталь на свій автомобіль , вона НЕ повинна бути подряпана , розбита , потерта і інше . Ми переконливо просимо встановлювати і перевіряти запчастини в протягом 14 днів . Але прості правила експлуатації і дбайлива установка - це гарантія безпроблемного повернення невідповідною автозапчастини .

2. Виріб укомплектовано повністю Всі складові частини замовлення повинні бути обов'язково надані разом з основною деталлю .

3. Цілісність упаковки і захисних елементів. Упаковка є частиною товару . Її наявність і цілісність є при поверненні обов'язковим умовою . Інакше ми просто не зможемо виставити цей товар на продаж, якщо він Вам просто не підійшов .

Відсутність захисних плівок на фарах автоматично позбавляє нас права реалізовувати цей товар. Переконлива прохання поважати нас і наших клієнтів , щоб наша спільна діяльність була взаємовигідною для всіх сторін . Слідуючи цим простим і стандартним рекомендаціям , ми з Вами збережемо нерви час і гроші один одного. Для нас важливий кожен покупець . І ми намагаємося створити самі комфортні умови взаємного співробітництва .